Kategorijos
Tvorų apsaugos sistema 4 zonų Forteza Tribo-S (4)

Tvorų apsaugos sistema 4 zonų Forteza Tribo-S (4)

Kategorija: Apsaugos sistemos
Gamintojas: Forteza
Kodas: TRIBO-S(4)
Modelis: Tribo-S (4)
Teirautis šios prekės
Atšaukti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.
Aprašymas
papildoma informacija
KAS TAI YRA?forteza europe
Sistema yra skirta bet kokio tipo tvorų apsaugai nuo perlipimo ar išardymo. Įsibrovėlis bus aptiktas dar prieš patekdamas į svarbaus objekto teritoriją. Apsaugos darbuotojai gali nedelsdami reaguoti į pažeidimus ir sustabdyti įsibrovėlį, kol jis neįvykdė nusikaltimo.

KUR TAI NAUDOTI?

Sistema naudojama objektuose, kuriems būdinga netaisyklinga perimetro forma, t.y. kai ekonominiu požiūriu neapsimoka naudoti mikrobanginių jutiklių arba mikrobanginiams jutikliams neįmanoma užtikrinti išskirtinės zonos. Šiuos jutiklius galima naudoti pramoninių patalpų, oro uostų, jėgos struktūrų padalinių, jėgainių, privačių patalpų ir t.t. apsaugai.

Objekto perimetro apsauga2

Tvorų tipai: plonas suvirintas tinklas, viela su ašmenėmis, kaustytos geležies tvora, tvora iš sijų, spygliuota viela, gofruoto metalo tvora, medinė tvora, plytinė tvora, spiralinės vielos tvora, betoninė tvora ir kitos.

KAIP TAI VEIKIA?

Jutiklis yra visiškai pasyvus. TRIBO-S (2) sistema turi dvi zonas (jutiklio įėjimus). Kiekvienoje zonoje yra prie tvoros pritvirtintas jautrus elementas kuris sujungiamas su signalo apdorojimo panele TRIBO-S. Įsibrovėlis bando perlipti per tvorą ir ją keliose vietose deformuoja. Deformacija ir/ar vibracija persiduoda į jautraus elemento tvirtinimo mazgus. Per tvirtinimo mazgus deformacija ir/ar vibracija nuo tvoros persiduoda į jautruji elementą. TRIBO-S procesorius aptinka jautraus elemento deformaciją ir/ar vibracija. TRIBO-S jutiklis aktyvuoja pavojaus signalą, jei gautų elektros iškrovų skaičius viršija normą.

TRIBO-M on the fence
KODĖL TAI RINKTIS?

DRAUGIŠKI VARTOTOJUI – jutiklius lengva montuoti ir reguliuoti, be to, sezoninė jų priežiūra nereikalinga.
IŠLAIDŲ OPTIMIZAVIMAS – Dviejų modelių ( Tribo-S (2) ir Tribo-S (4)) buvimas leidžia klientui optimizuoti išlaidas, organizuojant apsaugą trumpesniam perimetrui, kur pakanka iki 2 apsaugos zonų – parenkant pigesnį modelį (Tribo-S (2)).
AUKŠTA KOKYBĖ – mes naudojame naujausias elektronines detales, kurios tarnauja iki 8 metų. Atliekama visapusiška kiekvienos detalės patikra.
LABAI VEIKSMINGI ALGORITMAI – mes naudojame naujausius efektyvius algoritmus, skirtus skaitmeminiam signal apdorojimui. Dėl to užtikriname maksimalų atsparumą trukdžiams ir signalo apdorojimo          patikimumą.    Jutikliai  yra atsparūs lietaus, sniego, rūko, žaibavimo, apledėjimo, saulės radiacijos, elektromagnetinio lauko iki 500 kV, augmenijos, paukščių ir gyvūnų įtakai.
AUKŠTO LYGIO INTEGRACIJA – mūsų jutiklius lengva derinti su daugeliu modernių integruotų apsaugos sistemų ir populiariomis valdymo centralėmis. Mes naudojame tradicinius relės kontaktus bei RS-485 ir USB sąsajas jutiklių valdymui ir pavojaus signalo perdavimui.

SKIRIAMIEJI BRUOŽAI:

  • Greitas ir lengvas montavimas, ankstyvas įsibrovėlio aptikimas ir įsibrovimo vietos nustatymas, paprastas ir patogus reguliavimas, sistemos derinimas pagal tvoros tipą, preciziškas perimetro priderinimas prie bet kokios formos.
  • Darbo / kainos santykis yra vienas didžiausių pliusų, lyginant su panašiais jutikliais / sistemomis.
  • Lyginant su kitais aktyviais jutikliais, šis jutiklis neskleidžia spindulių. Taigi jis yra laikomas pasyviu.
  • Jutiklio nustatymams atlikti galima naudoti android įrenginį;

android(spausti čia) 

microsoft (spausti čia) 

Auto-Setup-medhod
General-TRIBO-S
Threshold

4 zonos TRIBO-S (2) procesorius turi dvi zonas. Kiekvienoje zonoje yra prie tvoros pritvirtinamas jautrus elementas. Jautrūs elementai sujungiami su TRIBO-S procesoriumi. Naudojantis programine įranga, kiekvienas jutiklis ar apsaugos zona derinami atskirai. Tokiu būdu mes žymiai padidiname atsparumą trikdžiams.

TRIBO-S (2) SISTEMOS APTIKIMO ZONŲ IŠDĖSTYMAS

Variantas 1
TRIBO S 2 100m
Variantas 2
TRIBO S 2 150m
Variantas 3
TRIBO S 2 300 m

 

  1. Skydas no alarms Patobulintas dizainas ir signalo perdirbimo algoritmai, naudojami užtikrinti patikimą įsibrovėlio aptikimą. Medžiai ir žmonių bei transporto judėjimas šalia apsaugotos zonos nedaro įtakos jutiklio veikimui.

NĖRA KLAIDINGO PAVOJAUS SIGNALO:
No alarms

TRIBO-S KOMPLEKTACIJA:

TRIBO S set

Forteza TRIBO-S procesoriaus išmatavimai: 215mm X 56mm X 124mm

 

TRIBO-S (prisijungimai laidiniu būdu)

 

 

FMC-cables-RS-485-PC
rs485-android-os
rs-bl-andoird-os
rs-bl-windows-os-wire

 

 

 

TRIBO-S (bevielio prisijungimo būdai)

 

 

rs-bl-light-android-os
rs-bl-android-os-wireless
1sdasd
ssss
BackupofTRIBO-M-14
hjhjg
fsdfsd
dddd
sdsdasad
Basdsdasdsa
sdasds
Rekomenduojame įsigyti