Kategorijos
4.3″ belaidė lietimui jautri LCD klaviatūra (balta), ELDES EWKB5

4.3″ belaidė lietimui jautri LCD klaviatūra (balta), ELDES EWKB5

Kategorija: Apsaugos sistemos
Gamintojas: Eldes
Kodas: ESIM/EKB5
Modelis: EWKB5
Teirautis šios prekės
Atšaukti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.
Aprašymas
papildoma informacija

Maitinimo įtampa: 8-15V DC 400mA maks.
Palaikomos baterijos: 1,5V Lithium AA type FR6 (IEC) / 15LF (ANSI/NEDA)
Baterijų skaičius: 6
Ekranas: 4.3”; 480×272 „true-colour“ liečiamasis ekranas
Belaidžio ryšio dažnių juosta: ISM868/ISM915
Darbo temperatūros diapazonas: 0…+50°C
Drėgmė: 0-80% RH @ 0… +50°C (be kondensato)
Matmenys: 138x96x22 mm
Dažnis: 868MHz

Suderinama su apsaugos sistemomis ELDES Wireless.

Greitas ir intuityvus sprendimas

Atliekant vartotojo patirties testus mūsų klaviatūra iš kitų gamintojų išsiskyrė savo paprastu naudojimu. Lengvai redaguojamas vartotojo meniu leidžia greitai prisitaikyti prie vartotojo, o aukšta klaviatūros kokybė, greitas ir jautrus ekranas patenkins net paties reikliausio vartotojo poreikius!

Bevielė ir maitinama baterijomis

Itin kruopščiai apgalvotas funkcionalumas klaviatūrai leidžia veikti net iki 14 mėnesių (jeigu naudojama tik signalizacijos įjungimui/išjungimui du kartus dienoje). EWKB5 klaviatūra yra maitinama 6-iomis 1,5V Ličio AA baterijomis, tačiau taip pat galima prijungti ir išorinį maitinimą su 3 baterijomis – taip maksimaliai panaudojamas visas produkto potencialas. Laidų nebuvimas ne tik pagreitina ir smarkiai supaprastina apsaugos sistemos įdiegimą, tačiau taip pat atveria galimybes pajungti klaviatūrą ten, kur nėra jokio elektros tiekimo.

Balsinė pagalba

Paprestesniam ir patogesniam naudojimui klaviatūra turi balsinės pagalbos galimybę net 8 kalbomis (anglų, rusų, lietuvių, italų, prancūzų, vokiečių, ispanų ir portugalų)! Žavingas moteriškas balsas Jus informuos apie apsaugos sistemos įjungimą ar išjungimą, gaisrą, panikos mygtuko paspaudimą ir kitus veiksmus.

Nustatymų gausa

Klaviatūroje įprastam vartotojui rodoma tik reikalinga informacija. Konfiguraciniame meniu, kuriam įjungti reikalingas pagrindinis kodas, yra galimybė keisti garso bei LCD ekrano nustatymus, išvalyti įvykių ir klaidų sąrašus. Papildomame nustatymų meniu bei vartotojo sąsajoje taip pat yra galimybė stebėti bevielio ryšio ir baterijos statusą.

Rekomenduojame įsigyti