Kategorijos
Domofonas daugiabučiams, DD-5100

Domofonas daugiabučiams, DD-5100

Kategorija: Telefonspynės
Kodas: DD-5100
Modelis: DD-5100
Teirautis šios prekės
Atšaukti
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.
Aprašymas
papildoma informacija
DD-5100 tai aukšto apsaugos lygio bei šiuolaikiško dizaino telefonspynė, specialiai pritaikyta daugiabučiams namams (aptarnauja iki 255 abonentų vienoje laiptinėje).
Ji dažniausiai taikoma įėjimams į aptvertas vienašeimių, daugiašeimių namų teritorijas, įėjimams į pastatus su laiptinėm ir kitais įėjimais (pvz. pastatai su papildomu įėjimu iš požeminio garažo).
Tai funkcionalus šiuolaikinio dizaino gaminys POLIRUOTU NERŪDIJANČIO PLIENO KORPUSU, kuris pasižymi labai dideliu mechaniniu patvarumu ir atsparumu atmosferos poveikiams.
DD-5100 įdiegta paprastesnė ir aiškesnė telefonspynės iškvietimo modulio funkcijų programavimo sąsaja, panaudojant bėgančią eilutę meniu punktams pavaizduoti. Visos telefonspynės funkcijos, įskaitant mikrofono jautrumą ir garsiakalbio garsą, valdomos skaitmeniniu būdu. Pokalbio garsumas bei sistemos garsiniai signalai (pypsėjimas) yra reguliuojami atskirai, todėl yra galimybė sumažinti sistemos garsinius signalus iki minimumo (didelis garsas dažnai erzina pirmo aukšto gyvenojus), o pokalbio garsą palikti reikiamo lygio.
Nedidelių gabaritų iškvietimo modulis (plotis 120 mm, aukštis 206 mm) patogus sumontuoti net siaurose vietose arba ant stulpelių (gali būti įleidžiamas arba montuojamas virš tinko).
Kiekvienam iš vartotojų suteikiamas PIN kodas bei elektroniniai identifikatoriai (iki 900 identifikatorių). Numeracija kuri taikoma įrenginyje, gali būti trijų rūšių. Paprasta – vartotojai gauna 255 galimus adresus ir numerius einančius iš eilės, nuo 1 iki 255. Paslinktosios numeracijos atveju – 255 adresai, intervale nuo 1 iki 9999.
Telefonspynė buvo patikrinta valstybinėje laboratorijoje, nustatyta, kad ji atitinka ES reikalavimus, gaminys sertifikuotas CE ženklu.
Rekomenduojame įsigyti